Servis

Porouchala se Vám Kolonožka nebo elektrická koloběžka a nevíte si s ní rady? Napište nám!

servis@kolonozka.cz

 

Poskytujeme mimozáruční a pozáruční servis Kolonožek, elektrických koloběžek  a dalších vozítek všech značek. Pro produkty

 značky Eljet a Kolonožka poskytujeme záruční servis. S opravami máme mnohaleté zkušenosti. Oprvavujeme nejen naše koloběžky a Kolonožky, ale i zařízení jiných značek. Měníme pneumatiky, duše ale i baterie a ostatní elektronické součásti zařízení. Diagnostiku závady je zdarma. Opravy provádíme až na základě schválení ceny opravy.

Jak probíhá samotný servis? 

 1. Napište nám na email servis@kolonozka.cz model Vašeho zařízení, nejlépe i popis problému, který  potřebujete vyřešit. Můžete nás kontaktovat i telefonicky, nebo můžete přijít přímo na servis.
 
2. Zařízení zašlete na servis, mějte produkt dobře zabalený, nejlépe v originálním obalu. Předejdete tak možnosti vzniku dalšímu poškození při přepravě. Případně můžete zařízení osobně zanést na naši pobočku na adrese Kladenská 278/61, Praha 6, 160 00 ve všední dny 9:00 – 17:00.
 
3. Po obdržení zařízení naše servisní středisko diagnostikuje závadu. Kontaktujeme Vás prostřednictvím emailu s cenovým návrhem, který bude obsahovat seznam potřebných prací, náhradních dílů, cenu opravy a případně dostupnost dílů.
 
4. Pokud budete s cenovým návrhem souhlasit, produkt opravíme. Po opravě řádně otestujeme funkčnost produktu.
 
5. Jakmile bude vše v pořádku, tak zařízení předáme kurýrovi, který Vám jej po ČR doručí zdarma. Platíte jen za práci a náhradní díly. Platbu můžete zaslat předem na náš účet, nebo ji uhradíte dobírkou kurýrovi. Možné je také osobní vyzvednutí na adrese uvedené výše.