Servis

Porouchala se Vám elektrická koloběžka nebo hoverboard? Kontaktujte nás!

servis@kolonozka.cz, +420 733 694 400

Kladenská 278/61, Praha 6, Po-Pá 9-17h

Opravujeme Eljet(i záručně), Sencor, Xiaomi, Cityboss, Lamax, Gogen, MS Energy a další

Nejčastější servisní úkony elektrokoloběžek / hoverboardů Kč vč. DPH
Diagnostika závady Zdarma
Doprava zpět k Vám Zdarma
Měření kapacity baterie 499
Výměna duše
(materiál + montáž)
599
Výměna pláště
(materiál  + montáž)
699
Výměna duše a pláště
(materiál + montáž)
899
Výměna řídící jednotky 499 + cena za díl dle konkrétního modelu
Výměna displeje 499 + cena za díl dle konkrétního modelu
Výměna baterie 499 + cena za díl dle konkrétního modelu

Ceny se vztahují na běžné městké elektrokoloběžky,

nikoli na terénní koloběžky >1000 W

 • Zařízení můžete zaslat do servisu balíkem
 • Záruka na vyměněné díly 2 roky

Jak probíhá samotný servis? 

 1.  Napište nám na email servis@kolonozka.cz model Vašeho zařízení, nejlépe i popis problému, který  potřebujete vyřešit. Můžete nás kontaktovat i telefonicky, nebo můžete přijít přímo na servis.
   
 2. Zařízení zašlete na servis, mějte produkt dobře zabalený, nejlépe v originálním obalu a přibalte do krabice popis závady, kontakt a zpětnou adresu. Také můžete zařízení osobně zanést na naši pobočku na adrese Kladenská 278/61, Praha 6, 160 00 ve všední dny 9:00 – 17:00.
   
 3. Po obdržení zařízení naše servisní středisko diagnostikuje závadu zdarma. Kontaktujeme Vás prostřednictvím emailu s cenovým návrhem, který bude obsahovat seznam potřebných prací, náhradních dílů, cenu opravy a případně dostupnost dílů.
   
 4. Pokud budete s cenovým návrhem souhlasit, produkt opravíme. Po opravě řádně otestujeme funkčnost produktu.
   
 5. Jakmile bude vše v pořádku, tak zařízení předáme kurýrovi, který Vám jej po ČR doručí zdarma. Platíte jen za práci a náhradní díly. Platbu můžete zaslat předem na náš účet, nebo ji uhradíte dobírkou kurýrovi. Možné je také osobní vyzvednutí na adrese uvedené výše.

Poskytujeme mimozáruční a pozáruční servis Kolonožek, elektrických koloběžek a dalších vozítek většiny značek jako například Eljet(i záručně), Sencor, Xiaomi, Cityboss, Lamax, Gogen, MS Energy a další

Pro produkty značky Eljet a Kolonožka poskytujeme záruční servis. S opravami máme mnohaleté zkušenosti, opravili jsme již přes 10 000 zařízení.

Máte píchlou duši, je zařížení poškozeno vodou, nebo došlo k mechanickému poškození? Baterie již neslouží jako kdysi? V našem servisu vždy provedeme komplexní diagnostiku stavu zařízení zdarma a navrheneme nejvhodnější řešení pro vaši situaci. Umíme odborně změřit kapacitu baterie, po každé opravě je provedeno celkové seřízení. Opravy provádíme až po schválení ceny zákazníkem.