Servis

Porouchala se Vám elektrická koloběžka nebo hoverboard? Kontaktujte nás!

servis@kolonozka.cz, +420 733 694 400 (nepsat SMS)

Kladenská 278/61, Praha 6, Po-Pá 9-17h

Opravujeme Eljet (i záručně).

Dále opravujeme (mimo záruku) Sencor, Xiaomi, Cityboss, Lamax, Gogen, MS Energy a další

Nejčastější servisní úkony elektrokoloběžek / hoverboardů Kč vč. DPH
Diagnostika závady Zdarma
Doprava zpět k Vám Zdarma
Výměna duše
(materiál + montáž)
650
Výměna pláště
(materiál  + montáž)
750
Výměna duše a pláště
(materiál + montáž)
950
Výměna řídící jednotky 605 + díl (např. na většinu kol. Sencor 1499 Kč)
Výměna displeje 605 + díl (např. na většinu kol. Sencor 799 Kč)
Výměna baterie 605 + díl (např. 36 V 7,5 Ah 3799 Kč)

Ceny se vztahují na běžné městké elektrokoloběžky,

nikoli na koloběžky s výkonem >1000 W

 • Zařízení můžete zaslat do servisu balíkem
 • Záruka na vyměněné díly 2 roky

Jak probíhá samotný servis? 

 1.  Napište nám na email servis@kolonozka.cz model Vašeho zařízení, nejlépe i popis problému, který  potřebujete vyřešit. Můžete nás kontaktovat i telefonicky, nebo můžete přijít přímo na servis.
   
 2. Zařízení zašlete na servis, mějte produkt dobře zabalený, nejlépe v originálním obalu a přibalte do krabice popis závady, kontakt a zpětnou adresu. Také můžete zařízení osobně zanést na naši pobočku na adrese Kladenská 278/61, Praha 6, 160 00 ve všední dny 9:00 – 17:00.
   
 3. Po obdržení zařízení naše servisní středisko diagnostikuje závadu zdarma. Kontaktujeme Vás prostřednictvím emailu s cenovým návrhem, který bude obsahovat seznam potřebných prací, náhradních dílů, cenu opravy a případně dostupnost dílů.
   
 4. Pokud budete s cenovým návrhem souhlasit, produkt opravíme. Po opravě řádně otestujeme funkčnost produktu.
   
 5. Jakmile bude vše v pořádku, tak zařízení předáme kurýrovi, který Vám jej po ČR doručí. Platbu můžete zaslat předem na náš účet, nebo ji uhradíte dobírkou kurýrovi. Možné je také osobní vyzvednutí na adrese uvedené výše. Pokud budete mít zájem o zaslání, je potřeba dodat zařízení v originální krabici - platí pro osobní dodání.

Poskytujeme mimozáruční a pozáruční servis Kolonožek, elektrických koloběžek a dalších vozítek většiny značek jako například Eljet(i záručně), Sencor, Xiaomi, Cityboss, Lamax, Gogen, MS Energy a další

Pro produkty značky Eljet a Kolonožka poskytujeme záruční servis. S opravami máme mnohaleté zkušenosti, opravili jsme již přes 10 000 zařízení.

Máte píchlou duši, je zařížení poškozeno vodou, nebo došlo k mechanickému poškození? Baterie již neslouží jako kdysi? V našem servisu vždy provedeme komplexní diagnostiku stavu zařízení zdarma a navrheneme nejvhodnější řešení pro vaši situaci. Umíme odborně změřit kapacitu baterie, po každé opravě je provedeno celkové seřízení. Opravy provádíme až po schválení ceny zákazníkem.