Poradna


Povinné ručení elektrokoloběžek

Povinnost pojištění nových kategorií vozidel (motorová směrnice vstoupila v platnost dnem 1.4.2024)
Od 1. dubna 2024 vznikají nové kategorie vozidel, které podléhají povinnosti sjednání pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (dále jen POV).


Jak vybrat elektrickou koloběžku?

Jak vybrat elektrickou koloběžku?

Elektrické koloběžky stále více získávají na popularitě jako stylový, ekologický a efektivní způsob dopravy. Ať už hledáte ideální dopravní prostředek pro vaše děti nebo pro sebe, značka Eljet nabízí širokou škálu modelů, které splňují potřeby a představy různých uživatelů. V tomto článku se podrobněji podíváme na srovnání elektrických koloběžek Eljet a na to, co tyto modely nabízejí.


Aplikace pro kolonožky / hoverboardy

Aplikace pro kolonožky / hoverboardy

Pro vybrané modely Kolonožek je dostupná aplikace, která umožňuje například sledovat stav baterie a regulovat jízdní vlastnosti zařízení.


Kalibrace kolonožky

Kalibrace kolonožky

Kolonožka Vám špatně balancuje? Klepe se? Je špatně ovladatelná? 

Je nutné ji zkalibrovat.


Pestrý sortiment z kterého si vybere každý

Pestrý sortiment z kterého si vybere každý

Široký sortiment elektromobility nabízí řešení pro každého, bez ohledu na věk či životní situaci. Od dětských autíček pro naše nejmenší až po vozítka pro seniory, elektrická mobilní zařízení nám umožňují pohybovat se efektivně a zároveň šetrně k životnímu prostředí. Investování do elektromobility je krokem správným směrem pro budoucnost naší planety i našich potomků.


Jak vybrat Kolonožku?

Jak vybrat Kolonožku?

Kolonožka je vhodný dopravní prostředek pro malé i velké, s tímto nadčasovým vozítkem se zkrátka zabaví všechny generace. Balanční systém funguje na spolupráci inteligentních mikročipů a gyroskopů, které vyhodnocují polohu jezdce vůči Kolonožce. Gyroskopický systém tímto umožňuje jezdci otáčení na místě, rozjet se kupředu, či couvat. S využitím popsané technologie dokáže Kolonožka identifikovat, zda se jezdec naklání dopředu nebo dozadu a v závislosti na jeho poloze měnit směr jízdy.