Jak vybrat elektrické autíčko

Vyrazte s dětmi na výlet opravdu stylově. Vyvezte je v jejich vlastním elektrickém autíčku. Dětská elektrická autíčka dobývají trh hraček a my vám poradíme, jak se v nich vyznat. Vyberte svému malému řidiči to správné vozítko.

Pohodlně děti usaďte a vydejte se do města nebo do přírody. Nabídka elektrických autíček se stále rozrůstá, a tak není problém najít elegantní sportovní autíčko pro odpoledne na nákupech nebo silné elektrické autíčko 4x4 pro cesty do přírody. Problém může být spíše v tom, jak se v nich vyznat, nebo najít ty správné recenze.

Autíčka je možné řídit přímo ze sedačky pomocí jednoho pedálu a volantu. I rodič může být řidič. A to díky dálkovému ovládání, které každé autíčko má. Valná většina autíček jezdí maximální rychlostí asi jako svižná chůze a mají bezpečnostní pásy. Pokud se rozhodnete pro autíčko s lepší výbavou, pohodlnou jízdu zajistí měkké koženkové sedačky a měkká pěnová EVA kola. Hudební panel je u autíček samozřejmostí, pokud se nabažíte vestavěných melodií a hudby, lze se připojit pomoci AUX či SD karty, u dražších modelů je pak dostupná konektivita Bluetooth.

Nabízíme několik typů vozítek

Sportovní

SUV

Čtyřkolky

Offroad

Klasika

Motorky

Supersporty

Traktory

Ostatní

 

 

Licencované autíčka známých značek

Nejen malí kluci mají sen o dokonalém autě. Pokud chcete domů pořídit některý z luxusních nebo legendárních typů aut, v malé verzi to jistě půjde.

BMW – V nabídce máme několik autíček automobilky z Mnichova. Nabízíme mimo zavedené modely i moderní elektrické BMW i4 či tříkolku v designu BMW S1000R.

Mercedes – Zdaleka nejoblíbenější je „géčko“ G63, to máme dostupné i v šestikolové variantě. Dále u nás najdete sportovní AMG GT či elektrické SUV EQG, je opravdu z čeho vybírat.

Audi – Pro milovníky silných vozů combi lze vybrat z několika barevných provedení legendární Audi RS6. Ze světla malých sportovních vozů je Audi TT RS dlouhodobě nejprodávanější autíčko, jeho design a poměr cena/výkon je bezkonkurenční.

VW –Dopřejte svým dětem jedinečné svezení v modelu Beetle.

Land Rover – Okuste bristký design modelu Discovery sport.

V první třídě ve světe aut si vyberete mezi značkami Bugatti, Bentley, Lamborghini, kde nabízíme zajímavé barevné kombinace, například i růžové Lambo pro malé řidičky.

Dále lze vybírat mezi značkami Volvo, Toyota, či designu čtyřkolky dle formule McLaren.