Jak vybrat Kolonožku?

Jak si Kolonožku představit?

Kolonožka je balanční vozítko, jehož ovládání je založeno pouze na rovnováze samotného jezdce. Funguje na principu gyroskopů, které snímají polohu podložek vůči ose Kolonožky, ty umožňují její snadné ovládání. Veškerý pohyb tedy ovládá sám jezdec, který přenáší váhu na špičky a na paty – tím je Kolonožce udáván směr dopředu či vzad. Stejným způsobem je pak možno také zatáčet. Kolonožka je vhodný dopravní prostředek pro malé i velké, s tímto nadčasovým vozítkem se zkrátka zabaví všechny generace. Balanční systém funguje na spolupráci inteligentních mikročipů a gyroskopů, které vyhodnocují polohu jezdce vůči Kolonožce. Gyroskopický systém tímto umožňuje jezdci otáčení na místě, rozjet se kupředu, či couvat. S využitím popsané technologie dokáže Kolonožka identifikovat, zda se jezdec naklání dopředu nebo dozadu a v závislosti na jeho poloze měnit směr jízdy.

Široká nabídka barev designů a velikostí

Nabízíme širokou paletu barev jednotlivých kolonožek z které si vybere opravdu každý. Dalším krokem je vybrat si podle určení používání kolonožky. Pro nejmenší nabízíme například Kolonožka Premium Rainbow v různcýh barevných variantách, která je díky nízké hmotnosti vhodná i pro menší jezdce, kteří si navíc namilují barevné efekty. Pro větší jezdce nabízíme Kolonožky Premium, které s vyšší hmotností přináší i plnohodnotnou baterii, s kterou se výrazně prodlužuje dojezd. 

Do terénu s nafukovacími koly

Pro potřebu cestování po nerovných trasách doporučujeme vybírat Kolonožky Offroad, nebo Cross, které si díky nafukovacím kolům poradí s většími překážkami. Všechny Kolonožky této kategorie disponují plnohodnotnou baterií a jsou tak vhodným parťákem na delší trasy. Kola je možné nahustit podle požadavků každého jezdce a ovlivnit tak kvalitu jízdu a dojezd Kolonožky. Nezáleží tedy na tom, jestli zvolíte rovnou městkou cestu, nebo obtížnější jízdu po přírodních stezkéch, cestujete vždy v pohodlí.

Speciální edice pro náročné

Pro nejnáročnější jezdce nabízíme modely Ranger a Rover. Díky mohutným, 8,5 palcovým kolům z lisované gumy si Rover hravě poradí i s náročnějším terénem, ve kterém vám zajistí komfortní zážitek z jízdy a poskytne bezpečnou stabilitu i mimo rovné povrchy. Robustní konstrukce Roveru unese jezdce až o hmotnosti 120 kg. Pořádný požitek z jízdy v parádně naladěném off-road módu si můžete nyní díky této Kolonožce vychutnat i vy. S touto monstrózní Kolonožkou se vám zdá vše možné a dosažitelné.