Naše výhody

Pronájem skútrů a koloběžek

V Praze máme pro vás skvělou možnost půjčit si moderní koloběžky. Naše půjčovna nabízí snadný a rychlý způsob dopravy po městě, ať už se chystáte na krátký výlet, do práce nebo jen tak na procházku. S našimi kvalitními a účinnými koloběžkami si můžete užít svobodu pohybu a šetřit čas. Přijďte k nám na Kladenskou a objevte nový způsob, jak snadno a pohodlně prozkoumávat krásy Prahy.

Testovací jízdy

V naší prodejně máme pro vás skvělou možnost vyzkoušet si naše vozidla. Nabízíme testovací jízdy, které vám umožní získat představu o pohodlí, výkonu a ovladatelnosti našich elektrokoloběžek a skútrů. S touto službou můžete získat důvěru v naše vozidla a zajistit si optimální zážitek z každé jízdy. Přijďte k nám a nechte se přesvědčit, jak pohodlné a vzrušující může být cestování po městě na našich elektrokoloběžkách a skútrech.

Servis koloběžek

Naše prodejna poskytuje odborný servis jak našich, tak ostatních koloběžek jako Xiaomi, Sencor, Cityboss, Lamax, Ms Energy a dalších. Nabízíme kompletní servisní služby pro koloběžky. Náš zkušený tým techniků se postará o pravidelnou údržbu, opravy a kontrolu bezpečnosti, abyste si mohli maximálně vychutnat každou jízdu. S důrazem na kvalitu a bezpečnost jsme tu, abychom zajistili, že vaše koloběžka je v optimálním stavu a připravena na pohodlné a bezstarostné cestování.

Showroom a prodejna

V našem showroomu najdete rozsáhlý sortiment produktů elektrické mobility, který zahrnuje širokou škálu inovativních dopravních prostředků. Naše nabídka zahrnuje hoverboardy/ kolonožky pro ty, kteří hledají zábavný a nevšední způsob dopravy. Pro naše nejmenší zákazníky máme dětská elektroautíčka a koloběžky.

Pro milovníky rychlejších a efektivnějších přepravních prostředků nabízíme elektrokoloběžky a elektrické skútry, které vám umožní pohodlně a ekologicky se pohybovat po městě. Skateboardy a longboardy jsou ideální pro ty, kteří chtějí zažít adrenalin při jízdě na prknech s elektromotorem.

Kromě samotných dopravních prostředků poskytujeme také široký výběr příslušenství, aby byla vaše jízda co nejkomfortnější a bezpečnější. Přijďte do našeho showroomu a objevte svět elektrické mobility.